نایب قهرمانی تیم بانوان بندر چابهار در مسابقات قایقرانی بنادر کشور، کسب 9 مدال در جام دریانوردان بنادر کشور

به گزارش وبلاگ جعبه گیگابایتی، معاون برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از نایب قهرمانی تیم قایقرانی بندر چابهار و کسب 2 مدال طلا و یک نقره در رشته شنای رقابت های بانوان بنادر کشور اطلاع داد.

نایب قهرمانی تیم بانوان بندر چابهار در مسابقات قایقرانی بنادر کشور، کسب 9 مدال در جام دریانوردان بنادر کشور

سعید امیری معاون برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان در گفت وگو با خبرنگار از ، گفت:: دوازدهمین دوره مسابقات ورزش های آبی بانوان بنادر کشور با عنوان جام دریانوردان، در 2 رشته شنا و قایقرانی از 26 تا 29 آذر ماه به میزبانی اداره کل بنادر و دریانوردی بوشهر برگزار گردید.

او با بیان این که در این رقابت ها تیم بانوان اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان در قایقرانی پیروز به کسب عنوان دوم تیمی شد، ادامه داد: سعیده الهام عنوان اول کایاک یک نفره 200 متر (آزاد)، مهین صالحی مقام دوم تورینگ یک نفره هزار متر، رقیه رحیمی و معصومه غفوری به ترتیب عناوین دوم و سوم تورینگ یک نفره 500 متر و سعیده الهام و معصومه غفوری مقام سوم تورینگ 2 نفره 500 متر این رشته را کسب کردند.

معاون برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: در رشته شنا نیز که با حضور 10 تیم از بنادر کشور برگزار گردید، معصومه غفوری 2 مدال طلا در رشته های پروانه و پروانه رده سنی آزاد را به خود اختصاص داد و غزاله دوالی مقام دوم 50 متر قورباغه را از آن خود کرد.

ع

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "نایب قهرمانی تیم بانوان بندر چابهار در مسابقات قایقرانی بنادر کشور، کسب 9 مدال در جام دریانوردان بنادر کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نایب قهرمانی تیم بانوان بندر چابهار در مسابقات قایقرانی بنادر کشور، کسب 9 مدال در جام دریانوردان بنادر کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید