خبرنگاران صورت های اقتصادی تامین اجتماعی پس از 41 سال به روز رسانی شد

به گزارش وبلاگ جعبه گیگابایتی، تهران - خبرنگاران - سازمان تامین اجتماعی به عنوان یکی از صندوق های بیمه ای و بازنشستگی کشور صورت های اقتصادی خود را پس از 41 سال به روز رسانی کرد.

خبرنگاران صورت های اقتصادی تامین اجتماعی پس از 41 سال به روز رسانی شد

به گزارش روز سه شنبه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، نشست اعضای هیات امنای سازمان تامین اجتماعی و صندوق های تابعه به ریاست محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار گردید.

در این نشست صورت های اقتصادی سال 1397 سازمان تامین اجتماعی و صندوق بیمه اجتماعی کشاورزران، روستاییان و عشایر آنالیز شد.

در این نشست، بندهای گزارش حسابرسی صورت های اقتصادی سازمان تامین اجتماعی و صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر آنالیز شد و اعضای هیات امنا ضمن تصویب تکالیفی در راستای حذف بندهای مذکور در سنوات آینده، صورت های اقتصادی آن صندوق ها را تصویب کردند.

محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این نشست گفت: با توجه به وعده داده شده امروز شاهدیم که صورت های اقتصادی سازمان تامین اجتماعی و صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر به روز رسانی شده است.

وی اظهار امیدواری کرد که سایر صندوق های بازنشستگی تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز بتوانند به سرعت صورت های اقتصادی خود را در بازه زمانی معین شده به هیات امنا ارائه دهند.

براساس این گزارش آنالیز صورت های اقتصادی صندوق های بیمه ای و بازنشستگی در بعضی از موارد با تاخیر انجام می شد. اما با توجه به تاکیدات و دستور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به روز رسانی صورت های اقتصادی صندوق های تابعه این وزارتخانه در دستور کار هیات امنا نهاده شد.

بر همین اساس سازمان تامین اجتماعی به عنوان یکی از بزرگترین و مهمترین صندوق های بیمه ای و بازنشستگی کشور با دستور وزیر کار، برای نخستین بار و پس از 41 سال صورت های اقتصادی خود را به روز رسانی کند.

صندوق بازنشستگی کشوری و صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد نیز مکلف شد صورت های اقتصادی معوق خود را برای به روز رسانی در سه ماه آینده به هیات امنا ارسال کند.

همچنین در این جلسه سطوح دستمزدی سال 1399 صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان وعشایر نیز آنالیز و به تصویب اعضای هیات امنا رسید.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران صورت های اقتصادی تامین اجتماعی پس از 41 سال به روز رسانی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران صورت های اقتصادی تامین اجتماعی پس از 41 سال به روز رسانی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید