ترامپ از بهبود نسبی حال جانسون اطلاع داد

به گزارش وبلاگ جعبه گیگابایتی، فارس نوشت: رئیس جمهور آمریکا در نشستی خبری گفت با در تماسی که با لندن داشته به او گفته اند حال نخست وزیر انگلیس که به خاطر ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان بستری است، بهتر شده است.

ترامپ از بهبود نسبی حال جانسون اطلاع داد

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا گفت، در تماسی که با لندن داشته است، به او گفته شده که حال بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس بهتر شده است.

به نوشته خبرگزاری رویترز، ترامپ بامداد پنجشنبه در کنفرانسی خبری گفت: با نمایندگان انگلیس صحبت نموده ام و فکر می کنم حال نخست وزیر عالی آن ها امروز بسیار بهتر شده است یا حداقل بهتر شده است.

رئیس جمهور آمریکا اضافه کرد: اما قطعاً او کشمکش سختی را گذرانده است و هنوز دوره دشواری را می گذراند ولی به نظر می رسد که حالش بهتر شده است و این خیلی خوب است.

جانسون 55 ساله از هفته گذشته به دلیل ابتلا به ویروس کرونا، خود را در اقامت گاه نخست وزیری قرنطینه نموده بود. وی روز آدینه گفت هنوز تب دارد و در قرنطینه خواهد ماند؛ اما چیزی نگذشت که کارش به بیمارستان کشید و اکنون برای سومین روز در بخش مراقبت های ویژه قرار گرفته است.

سخنگوی دولت انگلیس در این باره گفته است، حال عمومی جانسون چندان بد نیست و تنها چند بار به استفاده از دستگاه تنفسی احتیاج پیدا نموده است.

در غیاب نخست وزیر انگلیس که اولین رهبر مبتلا به ویروس کرونا در دنیا محسوب می گردد، دومینیک راب وزیر امور خارجه این کشور مسئول برگزاری جلسات دولت شده است.

312 310

منبع: خبرآنلاین

به "ترامپ از بهبود نسبی حال جانسون اطلاع داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ از بهبود نسبی حال جانسون اطلاع داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید