واکنش کلوپ به دلیل نیمکت نشینی صلاح و درخشش شکیری

به گزارش وبلاگ جعبه گیگابایتی، سرمربی آلمانی لیورپول به نیمکت نشین کردن محمد صلاح در دیدارهای اخیر تیمش واکنش نشان داد. کلوپ بعد از پیروزی قاطع برابر اورتون به ستایش از عملکرد شاگردانش پرداخت.

واکنش کلوپ به دلیل نیمکت نشینی صلاح و درخشش شکیری

به گزارش وبلاگ جعبه گیگابایتی و به نقل از اسکای اسپورت، لیورپول در هفته پانزدهم رقابت های لیگ برتر انگلیس به مصاف اورتون رفت.

لیورپول توانست در این ملاقات هم به پیروزی برسد و با نتیجه 5 بر 2 بازی را به سود خود به انتها رساند.

در این ملاقات هم محمد صلاح نیمکت نشین بود و فرصت بازی به او نرسید. یورگن کلوپ درباره نیمکت نشین کردن این بازیکن مصری گفت: به تغییراتی در ترکیب تیم احتیاج داشتیم و خوشحالم که این تغییرات جواب داده است. من 5 تغییر در ترکیب اصلی تیم اعمال کردم که خوشبختانه این تغییرات منجر به قوی تر شدن تیم شده است. چه بسا برخی از طرفداران قبل از داربی از این تغییرات راضی نباشند اما نشان دادیم که بازیکنان نیمکت نشین خوبی هم داریم.

او ادامه داد: پیش بینی می کردیم که بازی بسیار سختی باشد. تغییرات زیادی در ترکیب اصلی داشتیم. دوست داشتم که کیتا و گومز هم در ترکیب اصلی بازی نمایند اما شجاعت لازم را برای این کار نداشتم. عملکرد بازیکنان لیورپول در این ملاقات استثنایی بود. گل های خیره نماینده ای به ثمر رساندیم. روی چند صحنه در خط دفاعی خوب نبودیم. وقتی نیتجه 4 بر یک شد خیالم راحت شد اما وقتی 4 بر دو شد کمی نگران شدم اما خوشبختانه گل پنجم را هم به ثمر رساندیم و کار حریف را تمام کردیم.

ژردان شکیری در این ملاقات در ترکیب اصلی به میدان رفت و بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشت و توانست یکی از گل های تیمش را به ثمر رساند.

کلوپ درباره این بازیکن گفت: شکیری 7 ماه است که بازی نکرده است؟ واقعا راست می گوید؟ واقعا متاسفم. او چند بار مصدوم شد. او می توانست در این بازی دو گل به ثمر رساند. شکیری نشان داد که از نظر بدنی در شرایط بسیار خوبی است. سخت بود که با آسیب دیدگی های زیاد به او اعتماد کرد اما در ملاقات امشب نشان داد که آمادگی بدنی بسیار بالایی دارد.

لیورپول در 32 بازی پیاپی در لیگ جزیره تن به شکست نداده است. کلوپ دراین باره گفت: فصل قبل نزدیک به 38 بازی بدون شکست بودیم اما هیچ فایده ای نداشت و به قهرمانی نرسیدیم. آمار تنها زمانی مهم است که به قهرمانی منجر گردد. همه پیروزی ها تیمم برایم مهم هستند. شروع بسیار خوبی داشته ایم و امیدوارم که این فرایند خوب ادامه داشته باشد. من به آمار توجهی ندارم. تنها به دنبال پیروزی و قهرمانی هستیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "واکنش کلوپ به دلیل نیمکت نشینی صلاح و درخشش شکیری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش کلوپ به دلیل نیمکت نشینی صلاح و درخشش شکیری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید