هادی ساعی یک سال محروم شد، فعالیت در تیم ملی به قوت خود باقیست!

به گزارش وبلاگ جعبه گیگابایتی، مجید ناظمی دبیر کمیته قضایی فدراسیون تکواندو عصر آدینه بعد از سرانجام رقابت های لیگ برتر در گروه دوم، در جمع خبرنگاران، از رأی کمیته انضباطی در مورد هادی ساعی اطلاع داد.

هادی ساعی یک سال محروم شد، فعالیت در تیم ملی به قوت خود باقیست!

وی ابتدا در خصوص تغییر نتیجه ملاقات دانشگاه آزاد و پارسیان البرز گفت: با وجود آنکه تغییر ترکیب تیم بعد از آغاز بازی اجرا شده بود و توافق دو تیم در این خصوص نیز برخلاف آئین نامه اجرا شده بود، با اعتراض اجرا شده، نتیجه بازی تغییر کرد و حتی سرپرست تیم دانشگاه آزاد پس از اعلام رأی هیچ اعتراضی نداشت و پذیرفت که رأی ما قانونی بوده و در نهایت نتیجه بازی چهار بر چهار مساوی شد که این یعنی اجرای عدالت و با همین رأی، فرمانیه صعود کرد.

ناظمی به اتفاقات روز گذشته هم اشاره نمود و گفت: هادی ساعی یکی از قهرمانان ارزشمند ورزش است و ای کاش این اتفاق برایش رخ نمی داد اما این موضوع جامعه ورزش و مردم را به واکنش واداشت چون مردم از قهرمان المپیک توقع این کار را نداشتند. خیلی کوشش کردم تا این موضوع در خانه تکواندو حل گردد و حدود سه ساعت در این خصوص صحبت کردیم اما بالاخره این درگیری رسانه ای شد تا عملاً کار از دست ما خارج گردد.

دبیر کمیته انضباطی ادامه داد: هادی ساعی در این خصوص مطالبی را بیان کرد که در دو صفحه یادداشت کردیم و در حضور من از دبیر سازمان لیگ حلالیت طلبید و عذرخواهی کرد. سپس این موضوع را مکتوب و امضا کرد اما نکته ای که وجود داشت این بود که ما باید در این خصوص تصمیم گیری می کردیم تا جوابگوی جامعه مدنی و رسانه ها باشیم.

وی درباره حکم ساعی گفت: با توجه به رفتار هادی ساعی و مصاحبه های روز گذشته او مبنی بر تکذیب برخورد فیزیکی با بابایی، حکم را صادر کردیم. طی این حکم از امروز (آدینه) هادی ساعی حق ورود و شرکت در سالن مسابقات را در قالب رقابت های لیگ و قهرمانی کشور به مدت یکسال نخواهد داشت. نکته دوم اینکه ایشان یک سال از فعالیت در لیگ تحت هر عنوانی محروم هستند. همچنین ساعی به جزای نقدی 10 میلیون تومان محکوم شد.

ناظمی در انتها اعلام کرد: این حکم می توانست سنگین تر باشد که با وساطت رئیس فدراسیون حداقل جرایم را برای وی در نظر گرفتیم که در مدت 72 ساعت بعد از ابلاغ رأی می تواند به وسیله استیناف به این رأی اعتراض کند. البته از آنجایی که او مدیر فنی تیم ملی است حضورش در مسابقات انتخابی تیم ملی و تمرینات این تیم بلامانع است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "هادی ساعی یک سال محروم شد، فعالیت در تیم ملی به قوت خود باقیست!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هادی ساعی یک سال محروم شد، فعالیت در تیم ملی به قوت خود باقیست!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید