مرفاوی: استراماچونی نباید دانشگر را کنار می گذاشت، استقلال نیاز به جذب بازیکن جدید دارد

به گزارش وبلاگ جعبه گیگابایتی، صمد مرفاوی سرمربی پیشین تیم فوتبال استقلال تهران معتقد است که این تیم برای نتیجه دریافت در سه جام نیاز به تقویت دارد.

مرفاوی: استراماچونی نباید دانشگر را کنار می گذاشت، استقلال نیاز به جذب بازیکن جدید دارد

صمد مرفاوی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ جعبه گیگابایتی، در مورد شرایط مطلوب این روزهای استقلال و نتایج خوب آبی پوشان در هفته های اخیر گفت: استقلال برای رسیدن به این شرایط مسائل زیادی را پشت سر گذاشت، این تیم برای اینکه از لحاظ فنی به موقعیت فعلی برسد ضررهای زیادی دید، از جمله بازی با پرسپولیس که نتیجه اش مهم بود، ولی استقلال آن بازی را از دست داد. استقلال در بازی با پرسپولیس با همین سیستم دفاعی بازی کرد و البته در همان بازی نشانه هایی برای بهتر شدن در این تیم دیده شد.

وی ادامه داد: من آن زمان گفتم که استقلال نیاز به زمان دارد و هواداران هم باید صبور باشند، خوشبختانه استقلال الان به شرایط مطلوبی رسیده و در فاز تدافعی و تهاجمی هم شرایط خوبی دارد. مهمترین اتفاقی که باعث شد تا استقلال به روزهای خوبی برسد، بازی با گل ریحان و فجرسپاسی در جام حذفی بود. این دو بازی 120 دقیقه ای به استقلال کمک کرد تا از لحاظ تاکتیکی پیشرفت کند و استقلال به دلیل شرایط بدنی خوبی که داشت هر دو حریفش را در وقت های اضافه شکست داد. بعد از این دو بازی هم نتایج خوب استقلال ادامه داشت و این دو مسابقه سکوی پرتاب استقلال بود.

مرفاوی با بیان اینکه استقلال نیاز به تقویت دارد، شرح داد: استقلال در سه جام درگیر است و ممکن است در برخی از بازی ها کم بیاورد به همین دلیل نیاز به جذب بازیکن در خطوط دفاع، هافبک و حمله دارد. شما دیدید که وقتی یزدانی در بازی با سپاهان مصدوم شد، این تیم با مشکل روبرو شد و اگر دانشگر روی نیمکت بود می توانست جای یزدانی وارد زمین شود. انتظار من از استراماچونی به عنوان یک مربی حرفه ای این بود که دانشگر را همراه با تیم به اصفهان ببرد. او نباید برای این بازی دانشگر را کنار می گذاشت، چون این بازیکن در بازی با نساجی که به میدان نرفت تنبیه شده بود.

سرمربی پیشین تیم فوتبال استقلال در خاتمه گفت: استقلال باید نیروی جدید به تیمش اضافه کند، شرایط فنی اش را بهتر کند و مسئله مهمتر این است که مسائل حاشیه ای باید از اطراف این تیم دور باشد. اگر این چیزها به نحو احسن انجام شود استقلال می تواند در این فصل مدعی قهرمانی باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مرفاوی: استراماچونی نباید دانشگر را کنار می گذاشت، استقلال نیاز به جذب بازیکن جدید دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرفاوی: استراماچونی نباید دانشگر را کنار می گذاشت، استقلال نیاز به جذب بازیکن جدید دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید