رنگ موهای ترند سال 2019

به گزارش وبلاگ جعبه گیگابایتی، یکی از مواردی که در تغییر ظاهر نقش بسیار مهمی دارد رنگ موهاست. چنانچه در فکر یک تغییر بزرگ در سال جدید هستید بهترین کار این است که از رنگ موهای خود آغاز کنید. در انتخاب رنگ مو باید دقت زیادی به خرج دهید اگر رنگ مویی که انتخاب می کنید مناسب نباشد نباید انتظار تغییرات مثبت و زیبا شدن ظاهرتان را داشته باشید. از طرفی هر سال رنگ موهای خاصی مد می شوند در ادامه با رنگ موهای ترند سال 2019 آشنا شوید.

رنگ موهای ترند سال 2019

رنگ موی مرجانی

چه چیزی بهتر از به کار بردن رنگ مد سال 2019 روی موها؟ این رنگ کمی روشن تر از رنگ رزگلد است که در سال گذشته زیاد برای موها به کار برده می شد. این رنگ با ترکیب ملایم تون های گرم و سردش بهترین رنگ مو برای موها می تواند باشد.

هایلایت مسی

این رنگ انتخاب خوبی است برای روشن تر کردن موهای خرمایی. از آرایشگر خود بخواهید که برای جلوه زیباتر این رنگ ترکیبی از رنگ های طلایی و کهربایی را نیز به کار ببرد.

دارچینی

چه پوست روشن داشته باشید چه تیره این رنگ موی پر جلا صورت را زیباتر و بشاش تر نشان می دهد.

خرمایی

رنگ خرمایی یکی از پرهوادارترین رنگ موهای سال جدید است. این طیف رنگ بین تون های گرم و سرد تعادل ایجاد نموده و هر رنگ پوستی را جذاب تر و زیباتر نشان می دهد.

ریشه های تیره

قبل ترها وقتی ریشه تیره موها بیرون می زد هیچ جذابیتی نداشت و تا حدودی نقص در ظاهر به حساب می آمد اما امروزه این سبک نوعی مدل رنگ مو به حساب می آید و بیشتر از ریشه های رنگ شده برای مردم جذابیت دارد.

موهای بلوند یخی

واقعیت این است که در ماه گذشته جستجوی رنگ موی یخی بیشتر از 45% بوده است. این رنگ موی تقریبا سفید که چندان هم روشن تر از رنگ موی پلاتینه نیست از رنگ های پر هوادار سال جدید است.

موهای مشکی

این رنگ غنی صورت را از حالت رنگ پریدگی در می آورد. نکته قابل توجه این است که موهای مشکی را با روغن کمی چرب کنید کمی براقیت این رنگ را زیباتر از آن چیزی که هست نشان می دهد.

پرتقالی آتشین

پرتقالی آتشین رنگ موهای لیدی گاگا در فیلم A Star Is Born . از آرایشگر خود بخواهید که بهترین طیف پرتقالی مناسب رنگ پوست تان را انتخاب کند. کمی هم رنگ های صورتی و قهوه ای ترکیب کنید تا هم تعادل بیشتری در رنگ ایجاد گردد و هم رنگ پوست تان را شاداب تر نشان دهد.

نقره ای خاکستری

خیلی از خانم ها برای پوشاندن تارهای سفید موها را رنگ می نمایند اما در سال جدید قرار نیست از پیدا شدن موهای سفیدتان ترس داشته باشید چون رنگ نقره ای خاکستری یکی از رنگ های مد سال جاری است.

عسلی توت فرنگی

شاید رنگ نارنجی از رنگ های مورد علاقه تان باشد اما ممکن است آمادگی موهای کاملا نارنجی رنگ را نداشته باشید بنابراین بهترین کار این است که از رنگ عسلی توت فرنگی بهره ببرید.

قهوه ای قارچی

قهوه ای قارچی رنگ زیبای چند بعدی که قابل قیاس با رنگ های دیگر نیست یکی از رنگ های مد سال جدید است.

بلوند خامه ای

بلوند پلاتینه یکی از رنگ های مد سال 2018 بود که هوادار زیادی داشت. اما در سال جدید بهتر از بلوند گرم تر مثل بلوند خامه ای برای موها بهره ببرید.

منبع: بدونیم

به "رنگ موهای ترند سال 2019" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رنگ موهای ترند سال 2019"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید