بازدید شبانه شهردار تهران از گرمخانه های مناطق 21 و 22

به گزارش وبلاگ جعبه گیگابایتی، شهردار تهران، جمعه شب همزمان با کاهش دمای هوای پایتخت از دو گرمخانه فعال در مناطق 21 و 22 بازدید کرد.

بازدید شبانه شهردار تهران از گرمخانه های مناطق 21 و 22

به گزارش وبلاگ جعبه گیگابایتی به نقل از شهرنوشت، پیروز حناچی در جریان این بازدید که با حضور محمدرضاجوادی یگانه معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، حسن رحمانی شهردار منطقه 21، علی نوذرپور شهردار منطقه 22 و سید مالک حسینی مدیرعامل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران انجام شد، از نزدیک در جریان فعالیت های این مراکز قرار گرفت.

شهردار تهران ابتدا در گرمخانه آفتاب نیلوفری ویژه زنان، که در منطقه 22 واقع شده است حضور پیدا کرد و در جریان فعالیت های مدیریت شهری منطقه در تجهیز و توسعه این مددسرا و همراهی خیرین در گسترش چنین فضاهایی در منطقه 22 قرار گرفت.

حناچی پس از ارائه گزارش از سوی مسئولان گرمخانه و مدیران شهری منطقه 22، ضمن قدردانی از زحمات مدیریت این مددسرا، بر لزوم توانمندسازی بانوانی که در این مکان حضور دارند تاکید کرد. وی گفت که این امر از طریق برگزاری مجموعه کلاس های آموزشی و حضور افرادی که حس مشارکت اجتماعی دارند، میسر می شود.

شهردار تهران در جریان این بازدید به گفت وگو با تعدادی از زنان حاضر در این مرکز پرداخت.

گرمخانه آفتاب نیلوفری ظرفیت پذیرش 70 مددجو را دارد، اما به گفته یکی از مددکاران، این مرکز در بعضی از شب ها تا یکصد مددجو پذیرش می شوند.

مقصد بعدی شهردار تهران گرمخانه ای در منطقه 21 بود. شهردار تهران در بازدید از این گرمخانه نیز در جریان آخرین اقدامات اجرا شده به ویژه در شب های اخیر که پایتخت با کاهش دمای هوا روبرو است، قرار گرفت.

حناچی پس از استماع گزارش های مربوط به نحوه فعالیت این مرکز، دستورات لازم را در خصوص رسیدگی هر چه بیشتر به مددجویان صادر کرد.

گفتنی است گرمخانه منطقه 21 ظرفیت 80 مددجو دارد که در شرایط اضطراری بیش از 130 مددجو را پوشش می دهد.

منبع: همشهری آنلاین

به "بازدید شبانه شهردار تهران از گرمخانه های مناطق 21 و 22" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید شبانه شهردار تهران از گرمخانه های مناطق 21 و 22"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید