پیگیر شکایت از بحرین هستیم، مقایسه ویلموتس و کی روش درست نیست

به گزارش وبلاگ جعبه گیگابایتی، عبدالکاظم طالقانی در مصاحبه با خبرنگاران، درباره باخت تیم ملی فوتبال ایران به بحرین گفت: در مورد مسائل فنی که باید مربیان و کارشناسان فنی صحبت نمایند. ما به آنچه که می خواستیم دست نیافتیم ولی ان شاءالله در بازی های بعدی با کوشش بیشتر جبران می کنیم.

پیگیر شکایت از بحرین هستیم، مقایسه ویلموتس و کی روش درست نیست

وی در مورد توهین طرفداران بحرین هنگام پخش سرود کشورمان، توضیح داد: این حواشی جای تاسف دارد و از شخصیت یک کشور سبک و ساده اندیش شکل می گیرد. مردم ایران با سعه صدر می توانند بهترین پاسخ را به این حرکت بدهند.

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال یادآور شد: شکایت از بحرین به فیفا ارسال شده و پیگیر این شکایت هستیم.

طالقانی در پاسخ به این سئوال که آیا شیخ سلمان رئیس بحرینی کنفدراسیون فوتبال آسیا می تواند مانع صدور رای مناسب برای این توهین گردد؟ گفت: طبق ادعای فیفا و AFC مسائل سیاسی نباید در مسائل ورزشی دخالت کند و باید حکم لازم را نسبت به کشور خاطی بدهند و نگذارند دستمایه کشورهای دیگر گردد.

وی درباره اینکه چه تضمینی وجود دارد در بازی با عراق و باتوجه به سابقه درگیری تماشاگران این تیم در بازی لیگ قهرمانان آسیا با تیم ذوب آهن این اتفاق تکرار نگردد؟ تاکید نمود: بعید می دانم کشور عراق دست به این کارها بزند و همانطور که گفتم چنین حاشیه هایی از شخصیت یک کشور سبک و ساده اندیش صورت می گیرد.

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در ادامه صحبت هایش با اشاره مقایسه مارک ویلموتس با کارلوس کی روش از سوی طرفداران تیم ملی، اظهار کرد: این دو مربی قابل مقایسه نیستند و هر کدام سبک خاص خودشان را دارند. باید به ویلموتس فرصت کافی داده گردد و نمی توان با یک بازی قضاوت کرد. همانطور که همه دیدند مقابل بحرین هم کاملا هجومی بودیم. برخی ها دنبال شیطنت هستند ولی با این شیطنت ها کار پیش نمی رود. اما یکسری انتقادهای دلسوزانه هست که کادر فنی می تواند از آن استفاده کند. ویلموتس یک مربی منطقی است و به کارش توجه خاصی دارد.

طالقانی درباره زمان برگزاری انتخابات هیات فوتبال استان تهران هم توضیح داد: هر موقع شرایط فراهم گردد، انتخابات برگزار خواهد شد.

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در سرانجام درباره اینکه آیا جلسه ای با پادرمیانی رئیس AFC برای حل مشکل میزبانی تیم های عربستانی و ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا تشکیل شده است؟ گفت: در جریان این موضوع نیستم. ما دنبال این هستیم که در خاک کشورهایی که خودشان میزبان هستند بازی هایمان را برگزار کنیم و مسائل سیاسی را به فوتبال ارتباط نمی دهیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "پیگیر شکایت از بحرین هستیم، مقایسه ویلموتس و کی روش درست نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیگیر شکایت از بحرین هستیم، مقایسه ویلموتس و کی روش درست نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید