ورود ارباب رجوع به تمام حوزه های قضایی کهگیلویه و بویراحمد در پی شیوع ویروس کرونا ممنوع شد

به گزارش وبلاگ جعبه گیگابایتی، خبرنگاران/کهگیلویه و بویراحمد رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در پی شیوع ویروس کرونا و به منظور پیشگیری از گسترش بیشتر آن در تمام حوزه های قضایی استان، ورود ارباب رجوع ممنوع شد.

ورود ارباب رجوع به تمام حوزه های قضایی کهگیلویه و بویراحمد در پی شیوع ویروس کرونا ممنوع شد

حسن نگین تاجی اضافه کرد: از روز شنبه 24 اسفندماه 98 تا اطلاع ثانوی ورود هرگونه ارباب رجوع به ساختمان های حوزههای قضایی این استان ممنوع خواهد بود.

وی اظهار کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و ضرورت پیشگیری از همه گیر شدن این بیماری در استان و از آنجا که حضور مردم در محاکم به دلیل تجمع های ایجاد شده، خطر انتقال و فراگیر شدن ویروس را افزایش خواهد داد، بنابراین خادمین مردم در دادگستری استان تصمیم گرفتند که از ارائه خدمات حضوری به مردم تا اطلاع ثانوی امتناع گردد.

رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد توضیح داد: مطابق برنامه ریزی انجام شده، قضات محترم کشیک، در دادسراها حضور خواهند داشت و به امور ضروری رسیدگی می نمایند.

به گزارش وبلاگ جعبه گیگابایتی، به نقل از روابط عمومی دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد، نگین تاجی بیان نمود: مقرر شد جهت جلوگیری از تضییع حقوق اصحاب پرونده ها، کلیه اوقات رسیدگی تا سرانجام سالجاری تجدید و اوقات جدید از اردیبهشت ماه سال بعد معین و به وسیله سامانه ابلاغ الکترونیک به اطلاع مردم عزیز رسانده گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ورود ارباب رجوع به تمام حوزه های قضایی کهگیلویه و بویراحمد در پی شیوع ویروس کرونا ممنوع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ورود ارباب رجوع به تمام حوزه های قضایی کهگیلویه و بویراحمد در پی شیوع ویروس کرونا ممنوع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید