حقمان را خواستیم اما از تیم ملی حذف شدیم، پیگیر حقوقمان هستیم

به گزارش وبلاگ جعبه گیگابایتی، فرزانه توسلی در مصاحبه با خبرنگاران، درباره دعوت دوباره اش به اردوهای تیم ملی فوتسال بانوان گفت: واقعیت این است همچنان بر سر موضع و خواسته ام هستم و امیدوارم هر چه زودتر مسولان به خواسته هایمان که دریافت پاداش قهرمانی است جامه عمل بپوشانند.

حقمان را خواستیم اما از تیم ملی حذف شدیم، پیگیر حقوقمان هستیم

ملی پوش فوتسال بانوان ادامه داد: زمان حضور علی رعدی در تیم ملی به دنبال حق و حقوقمان بودیم ولی متاسفانه برخورد شایسته ای از طرف کادر فنی ندیدیم و جواب خواسته هایمان حذف از تیم ملی بود! با روی کار آمدن شهناز یاری با او صحبت کردیم و درخواست کردیم که به عنوان بزرگتر و سرمربی تیم ملی دنبال حق و حقوقمان باشد. مطمئن باشید مثل قبل پیگیر هستیم و قطعا حرفمان را به گوش مسئولان می رسانیم.

دروازه بان تیم ملی افزود: خوشبختانه از لحاظ آمادگی در شرایط مطلوبی هستم و با برگزاری اردوهای مداوم این آمادگی افزایش خواهد یافت. من و تمام هم تیمی هایم به دنبال سومین قهرمانی در مسابقات قهرمانی آسیایی هستیم و امیدوارم که در زمان باقی مانده فدراسیون نیز تمام تلاش خود را انجام دهد، تمام شرایط را از برگزاری اردوها تا بازی های محبت آمیز را برای آمادگی بیشتر تیم ملی برای قهرمانی فراهم کند.

توسلی در ادامه درباره مسابقات لیگ برتر نیز خاطر نشان کرد: فصل جاری رقابت سختی را در پیش داریم چرا که تمامی تیم ها شرایط خوبی دارند و نتایج بازی های قابل پیش بینی نیست. تقریبا تمامی تیم ها شانس حضور در مرحله پلی آف را دارند که این نیز نشان دهنده نزدیکی تیم ها و افزایش سطح کیفی مسابقات است.

ملی پوش فوتسال بانوان گفت: امیدوارم از دل لیگ بازیکنان جوان و شایسته ای به بدنه تیم ملی تزریق شوند تا در سال های نه چندان دور بتوانیم پشتوانه خوبی برای تیم ملی داشته باشیم اما متاسفانه مانند سال های گذشته مسائل اسپانسری در بخش فوتسال بانوان وجود دارد و در فصل جاری نیز با توجه به شرایط اقتصادی این مسائل بیشتر شده است به همین دلیل چندین تیم به سختی مسابقات را ادامه می دهند در اواسط رقابت ها انصراف می دهند.

فرزانه توسلی در انتها گفت: هدف بازیکنان و کادرفنی تیم ملی دفاع از عنوان قهرمانی آسیا است و امیدوارم با تلاش و پشتکار به سومین قهرمانی در آسیا دست یابیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "حقمان را خواستیم اما از تیم ملی حذف شدیم، پیگیر حقوقمان هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حقمان را خواستیم اما از تیم ملی حذف شدیم، پیگیر حقوقمان هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید